Наші новини

26 березня відбувся фестиваль бойових мистецтв Madabattle

Іміджеві проєкти
Фестиваль бойових мистецтв Madabattle відбувся 26 березня в Палаці
спорту «Локомотив». Захід організований Асоціацією розвитку бойових
мистецтв м. Харкова, за підтримки Управління інноваційного розвитку та
іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської
міської ради. 

Фестиваль проведено під патронатом секретаря Харківської міської ради
Ігоря Терехова.

В рамках фестивалю відбулись показові виступи найкращих бійців з
ММА серед напівпрофесіоналів. Бої проходили за правилами ММА.
У зв`язку з карантинними обмеженнями подивитися захід можна на
Youtube каналі Madabattle https://youtu.be/pvitErcSReA

Це вже третій фестиваль, який об`єднує спортсменів та шанувальників
спорту на одній платформі, підтримуючи спортивний дух та імідж Харкова, як
спортивної столиці.

Результати турніру Madabattle:
1. Бої серед напівпрофесіоналів, до 57 кг
Тимур Кирагосьянц (Полтава) перміг Шама Лала (Одеса) больовим прийомом
на руку (важіль ліктя) на 2-й хвилині 59й секунді 3го раунда.

2. Бої серед напівпрофесіоналів, до 61 кг
Руслан Муродулаєв (Одеса) переміг Ярослава Лащенкова (Маріуполь)
нокаутом на 12-ій секунді 1-го раунда.

3. Бої серед напівпрофесіоналів, до 66 кг (1-а пара)
Микола Козачинський (Дніпро) переміг Андрія Зубовського (Харків)
больовим прийомом на руку (важіль ліктя) на 1-ій хвилині 32-ій секунді 2-го
раунда.

4. Бої серед напівпрофесіоналів, до 66кг (2я пара)
Юрий Пасич (Луцьк) переміг Дмитрия Мораря (Харків)
больовим прийомом на руку (важіль ліктя)  на 1-ій хвилині 37-ій секунді 3-го
раунда.

5. Бої серед напівпрофесіоналів, до 77кг
Гліб Габріелян (Харків) переміг Дмитро Несевру (Полтава)
технічним нокаутом (зупинка рефері) на 1-ій хвилині 37-ій секунді 2-го раунда.

6. Бої серед напівпрофесіоналів, до 70 кг (1 -а пара)
Максим Чайковський (Луцьк) переміг Антона Олейніка (Суми)
нокаутом на 44-ій секунді 1-го раунда.

7. Бої серед напівпрофесіоналів, до 70 кг (2-а пара)
Іван Заяц (Суми) переміг Артура Грицунова (Харків)
больовим прийомом на руку (важіль ліктя)  на 1-ій хвилині 06 секунді 1-го
раунда.

8. Бої серед напівпрофесіоналів, до 84кг (1-а пара)
Артем Рукавець (Дніпро) переміг Іллю Грішина (Одесса) 
роздільним рішенням суддів за підсумками 3-ьох раундів.

9. Бої серед напівпрофесіоналів, до 84кг (2-а пара)
Єгор Антонюк (Маріуполь) переміг Артема Литовченко (Суми)
одноголосним рішенням суддів за підсумками 3-ьох раундів.  

10. Бої серед напівпрофесіоналів, до 66кг (фінал)
Юрий Пасич (Луцьк) переміг Миколая Козачинського (Дніпро)
больовим прийомом на руку (важіль ліктя)  на 2-їй хвилині 05-ій секунді 2-го
раунда.

11. Бої серед напівпрофесіоналів, до 70кг (фінал)
Максим Чайковский (Луцьк) переміг Івана Зайца (Суми)
задушливим прийомом (трикутник) на 1-їй хвилині 29-ій секунді 1-го раунда.

12. Бої серед напівпрофесіоналів, до 84кг (фінал)
Єгор Антонюк (Маріуполь) переміг Артема Рукавця (Дніпро)
технічниму нокаутом (зупинка рефері) на 2-ій хвилині 41-ій секунді 1-го
раунда.



Made on
Tilda