Наші новини

Слухачі Open Grants School дісталися середини курсу

Інновації Анонси
Продовжується навчання п’ятого набору Муніципальної школи соціального проєктування та грантрайтингу Open Grants School. Слухачі Школи традиційно збираються по суботах та неділях в муніципальному стартап центрі, де своїми знаннями та досвідом діляться з ними спікери Open Grants School – практики, що досягли успіху в грантрайтингу, проєктні менеджери, викладачі вишів, представники фондів.

Цієї суботи слухачі курсу вивчали особливості роботи з командою проєкту: її склад та потреби, етапи формування, технічні засоби, що спрощують комунікацію; а також, принципи успішної та довгострокової співпраці з партнерами.
Сесію з проєктного партнерства та формування власної команди провів Володимир Казусь, керівник Харківського благодійного фонду "Благо".

У неділю виконавчий директор ГО "Інститут соціальної політики регіону", кандидат наук державного управління, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики ХРІ НАДУ при Президентові України Олег Кулініч провів тренінг з креативності для проєктних менеджерів - справжній мозковий штурм з пошуку нестандартних рішень, які є невід'ємною складовою успішного керівника.

Так пройшли п'яте та шосте заняття в Open Grants School, а це значить, що ми дійшли екватору курсу і впевнено рухаємося вперед!Made on
Tilda