Наші новини

Оголошено конкурс на дизайн креативного простору «StartUP Kharkiv»

Анонси
Харків'янам пропонують створити проект дизайнерського рішення хаба «StartUP Kharkiv».

Як розповіла начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, на розробку дизайну креативного простору в приміщенні, де буде розміщуватися хаб, оголошений конкурс.

«Сам проект «StartUP Kharkiv» є креативним і ми чекаємо цікавих ідей від конкурсантів. Тому що, по-перше, це можливість проявити себе, по-друге – долучитися до народження грандіозного інноваційного проекту », – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Конкурс буде проводитися в два етапи. Для участі необхідно заповнити анкету-заявку.

Конкурсанти повинні надіслати запропоноване планове рішення з розташуванням технічного обладнання та концепцією дизайну інтер'єру, екстер'єру, вхідної групи та фасаду будівлі на електронну адресу: innovation_molod@city.kharkov.ua. Заявки будуть прийматися до 22 травня. 27 травня експертна комісія оголосить результати відбору на офіційних сторінках «StartUP Kharkiv» в соціальних мережах.

Нагадаємо, «StartUP Kharkiv» створений для підтримки молодіжних ініціатив та реалізації інноваційних ідей. Сам центр буде розташовуватися в районі Нетеченської набережної на вул. Ковальської, 1. Загальна площа приміщення – 307 кв. м. У ньому є два великі зали - близько 70 і 200 кв. м, в яких планують створити кабінети і вільну зону. На даний момент приміщення знаходиться в будівельному стані.

Довідка. Проект реалізується Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради та КП «Міський інформаційний центр» під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.


Made on
Tilda