Новини ЮНЕСКО

Проект музичного міста Японії

Визнаючи важливість музики для сприяння міжкультурному взаєморозумінню та культурному розмаїттю, Творче місто Хамамацу, Японія, запустило в листопаді 2021 року свій «Global Sequencer», інноваційний онлайн-інструмент, який дозволяє людям, поколінням, континентам, країнам і містам зв’язатися зі звуками.

Проєкт, розроблений у зв’язку з пандемією COVID-19 як відповідь на глобальні обмеження на подорожі, має на меті об’єднати населення світу за допомогою звуку. Створений саунд-дизайнером Юрі Сузукі, як частина прагнення міста розширити та розширити межі звукового дизайну, Sequencer покликаний створити відчуття глобального зв’язку.

Відповідно до зобов’язань міста сприяти доступу до культури та творчості, Hamamatsu’s Sequencer було розроблено з підходом участі. Насправді будь-хто, хто має підключення до Інтернету, може отримати доступ до двох основних функцій, які пропонує Sequencer: «Режим відтворення» та «Режим секвенсера». Використовуючи «Режим відтворення», людина може поділитися звуком, який буде пов’язаний з географічним положенням на інтерактивній карті, тоді як «Режим секвенсера» дозволяє створювати нові звуки на основі тих, які раніше ділилися.

Місто Хамамацу заохочує міста по всьому світу, а також окремих людей брати участь у проєкті, разом розширюючи межі звукового дизайну, об’єднуючи любителів звуку по всьому світу.

Для отримання додаткової інформації відвідайте:

www.GlobalSequencer.com
Made on
Tilda