Наші новини

Слухачі Open Grants School провели вихідні на заняттях

Навчання в Харківській міській школі соціального проектування та грантрайтингу Open Grants School триває, і в цю суботу разом з Олегом Кулиничем слухачі складали план реалізації проекту, вчилися моніторингу та якісній його оцінці.

Під час перерви слухачі задавали питання по проектам, які реалізують самостійно, та спілкувалися один з одним.

Вже наступного дня, 15 квітня, навчання в школі грантрайтингу продовжив Володимир Казусь, який провів заняття на тему: «Команда проекту. Взаємини з партнерами».
Наступними вихідними на слухачів школи чекають нові знання з управління ризиками в проекті, а також лекція про PR-супровід проектів.

Open Grants School - школа соціального проектування та грантрайтингу, що складається з двох організаційних та десяти практичних занять з розвитку креативності, формування команди, стратегічного планування та успішної реалізації в рамках підготовки та написання проектних заявок на отримання фінансування від вітчизняних і зарубіжних донорів для реалізації соціальних проектів. Проект організований і реалізується Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради. Навчання в школі безкоштовне. Відбір слухачів проводився на конкурсній основі.
Автор фотографій, використаних у публікації, Світлана Вовк.Made on
Tilda