Наші новини

Триває загальноміський освітній проєкт для молоді про діяльність органів місцевого самоврядування "Містотворець".

Проєкт реалізується Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, як один з переможців "Громадського бюджету (бюджету участі)".
Наразі в Муніципальному стартап центрі проходять семінари-тренінги для учнівської та студентської молоді про організацію місцевого самоврядування загалом та роботу виконавчих органів Харківської міської ради зокрема.
Цикл семінарів передбачає розгляд п'яти тем: "Стратегічний та програмно-цільовий підхід у плануванні розвитку міста", "Участь молоді у прийнятті рішень місцевого самоврядування", "Електронне урядування, цифрова трансформація", "Повноваження органів місцевого самоврядування. Механізми прийняття рішень Харківською міською радою" та "Бюджет міста. Джерела формування та напрямки використання".
Сьогодні семінар з цифрової трансформації провів доцент ННІ "Інститут державного управління" ХНУ ім.Каразіна, національний консультант з е-урядування ПРООН в Україні Артем Серенок.
Обговорювали сучасні тенденції цифрової трансформації та основні напрями розвитку е-урядування в Україні, порівнюючи темпи розвитку діджиталізації України з іншими країнами світу. З'ясовували, які вітчизняні е-сервіси вже створені і працюють, у чому різниця між е-урядуванням та е-демократією, що таке відкриті дані та їхню роль у сучасній цифровій трансформації.

Завтра на слухачів, які зареєструвалися на участь у семінарах: https://create.kharkiv.ua/mistotvorez, чекає розгляд механізмів прийняття рішень міськрадою та формування бюджету міста. Реєстрація ще відкрита, всі охочі запрошуються до участі в проєкті.
Made on
Tilda