Наші новини

Школа соціального проектування та грантрайтінгу «Open Grants School» відкриває нові можливості для креативних харків'ян

Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради оголошує про початок прийому заявок на участь у другій харківської Школі соціального проектування та грантрайтінгу «Open Grants School».

У 2017 році підготовку в першій Школі соціального проектування та грантрайтінгу «Open Grants School», організованій Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, пройшло 200 студентів та викладачів вузів, активістів громадських організацій і просто креативних харків'ян, які шукали можливості для успішної реалізації власних соціальних проектів. Випускники Школи отримали якісні знання з оформлення проектних заявок та розширили своє коло спілкування. Багато з них змогли знайти фінансування для реалізації своїх проектів. Так, серед дев'яти переможців міського конкурсу інвестиційних проектів у 2017 році сім проектів підготовлено випускниками «Open Grants School».

Школа соціального проектування та грантрайтінгу - це 2 організаційних та 10 практичних занять з грантрайтінгу, управління проектами та розвитку креативності.

Програма «Open Grants School» побудована на інтерактивних методах навчання та включає семінари-тренінги, персональні завдання, роботу над кейсами, зустрічі-консультації з міжнародними експертами та ін.

Викладачі школи – це практики, які досягли успіху в гранрайтінгу і готові навчити цьому інших.

Заняття проводитимуться у вихідні дні з 09:00 до 15:00.
Старт занять: 18 березня 2018 року.
Навчання в Школі безкоштовне.

Стати слухачем «Open Grants School» можуть всі охочі. Для цього необхідно залишити он-лайн заявку за посиланням.

Відбір учасників до другої Школи соціального проектування та грантрайтінгу проводитиметься на конкурсній основі. Пріоритет буде відданий тим заявкам, автори яких найбільш повно та структуровано доведуть свою мотивацію.

Прийом заявок триватиме до 10 березня 2018 року.

Начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська зазначила, що навчання в Школі соціального проектування та грантрайтінгу є майданчиком для розвитку компетенції, навичок, допомагає в розробці та грамотному оформленні креативних проектів, здатних принести реальну користь Харкову та його мешканцям.

Детальна інформація про Школу соціального проектування та грантрайтінгу «Open Grants School» знаходиться на нашому сайті в розділі «Гранти». Стежити за новинами проекту Ви також можете на сторінці у Facebook.

Телефон для довідок: (057) 725 30 84

Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів

Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту

Харківської міської ради

Made on
Tilda