Наші новини

Слухачі Open Grants School готуються до участі у конкурсі проектів

30 березня у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулася чергова зустріч у рамках проекту «Школа соціального проектування та грантрайтингу Open Grants School», організованого Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

Відкрила зустріч начальник Управління Вікторія Грецька-Миргородська. Вона розповіла слухачам Школи про старт Міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів: «27 березня виконавчий комітет Харківської міської ради затвердив положення про конкурс і склад експертної ради. Конкурс проводиться з метою активізації суспільно корисного руху в Харкові, залучення громадських організацій до вирішення питань соціального, економічного, культурного розвитку міста, створення сприятливих умов для діяльності в м.Харкові міжнародних і національних інвесторів. Переможці конкурсу зможуть отримати до 200 000 гривень на реалізацію власного соціального проекту в Харкові.

Отримуйте нові знання в нашій школі і вперед - реалізовувати проекти! Все у ваших руках". Заявки на участь у конкурсі приймаються Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів до 26 квітня 2019 року. Детальна інформація про конкурс, у тому числі, положення та зразки необхідних для участі документів, розміщені на нашому сайті в розділі «Іміджеві проекти»: http://invest.kh.ua/ru/kharkiv-strategy-success/image-projects / 1590-gorodskoj-konkurs-innovatsionno-investitsionnykh-i-imidzhevykh-proektov

Після обговорення питань щодо участі у Міському конкурсі інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів, слухачі Школи перейшли до курсу з формування бюджету проекту та планування ресурсів.

Протягом чотирьох годин один із спікерів Школи, засновник і керівник Харківського міського благодійного фонду «Благо» Володимир Казусь ділився теоретичними знаннями та практичним досвідом у сфері формування бюджету проекту. Слухачі курсу виявили неабияку активність, задаючи безліч питань по заданій темі. Відповіді та рекомендації законспектовані в робочих зошитах, а у деяких - навіть на диктофонах.

Фотозвіт надав незмінний фотокореспондент курсу Віталій Шептун:
Made on
Tilda