Наші новини

У Харкові стартував щорічний соціальний фотопроект «Герої нашого міста»

Протягом місяця фотографи будуть «ловити живі кадри» процесу роботи службовців харківських комунальних підприємств, які задіяні в будівництві, реконструкції та озеленні міста Харкова, а також лікарів, рятувальників і тих, хто робить наше життя безпечніше, а проживання в місті комфортніше. Кращі роботи будуть представлені до уваги харків'ян на виставці, приуроченій до Дня міста.

«Герої нашого міста - особливий соціальний проект. І, з кожним роком, його значимість і важливість підвищуються. Харків визнаний найкомфортнішим містом для життя в Україні, і дуже важливо не забувати про те, що саме завдяки праці його жителів, простих робітників, він з кожним днем все більше перетворюється. «Герої» Харкова - скромні люди, які «залишаючись в тіні» роблять таку велику спільну справу. Кожній людині дуже важливо, щоб його старання були помічені і оцінені, адже це завжди надає нових сил і надихає», – Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Основна мета проекту - підвищити імідж і престиж професій працівників комунальних підприємств та установ міста Харкова, показавши значимість їх праці, і сформувати повагу до людей, які щодня роблять Харків чистіше, затишніше, безпечніше і комфортніше.
Конкурс проводиться третій рік і вже встиг полюбитися жителям Харкова. Фото-проект звертає увагу на позитивні зміни в місті, а також досягнення у відродженні та облаштуванні місць масового відпочинку для проживаючих в ньому людей.

«Саме завдяки «живості» кадрів фотопроекту реалізується основна його мета - показати в роботі справжніх «героїв» нашого міста - тих, хто будує, ремонтує, прибирає і робить наш Харків красивішим, і тих, хто лікує і рятує його жителів», - Олег Єгоров, автор ідеї конкурсу.
До участі в конкурсі запрошуються як професійні фотографи, так і фотографи-любителі.Номінації конкурсу:

I - «Подія» (поодинокі роботи і серії до 5 знімків)

II – «Людина за роботою» (поодинокі роботи)


Для участі в конкурсі необхідно до 15 серпня 2019 року відправити фотографії на e-mail: heroesofkharkivcity@gmail.com, із зазначенням ПІП автора, фотографії, дати зйомки, назва сюжету і посилання на профіль автора в соціальних мережах. Розмір фотографій 30х40 см, 300 DPI.


20 серпня конкурсна комісія відбере фотографії, які візьмуть участь у фотовиставці. Виставка буде проходити з 22 по 25 серпня 2019 року.


Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та цінними призами.Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda