Наші новини

Future Females: Яке майбутнє і потенціал жіночого підприємництва в Харкові?

22 липня відбувся бізнес-форум Women’s Skills Day з обговоренням можливостей жіночого підприємництва, що з’явилися із розвитком інновацій

Проблеми в професійному розвитку жінок в актуальних індустріях міста, що становлять неабияку частку економічного ресурсу Харкова, існують. Вимушена зміна сфери жіночої діяльності, у зв’язку з глобальними змінами ринків, посилилась для багатьох харків’янок внаслідок пандемії. 


Тому Women’s Skills Day став дуже своєчасною подією в літній період підготовки до нового бізнес-сезону в кардинально нових ринкових обставинах. 

«У відповідь на виклики сучасності Харків стає містом можливостей жіночих-стартапів і жіночого підприємництва. Маємо великий ринок жіночої цільової аудиторії. Інвестування в освіту жінок та в події, що підтримують цей напрямок, можуть сприяти економічному зростанню, вигідному всім. Тож перший крок по створенню ком'юніті жінок підприємниць у Харкові зроблено. Це потужна важлива подія для міста, — сказала Вікторія Грецька-Миргородська заступник директора Департаменту - начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.


Бізнес-форум поклав початок жіночому ком'юніті підприємниць в місті та проходив в партнерстві з Future Females платформою, що об'єднує та підтримує жінок-підприємців у світі. Експерт Women’s Skills Day Ольга Голдина стала амбасадором ком’юніті в Харкові, давши початок Future Females Ukraine в місті.

«В стартапах мало дівчат через їх великий страх помилки. Хоча поняття чоловічого та жіночого бізнесу наближається до стереотипу. Стати амбасадором у Future Females мені запропонував саме чоловік. А кількість жінок, що керують бізнесами всього 15%,і ця кількість зменшується з 2002 року. Ми можемо це змінити», — прокоментувала Ольга Голдина директор Муніципального стартап центру Харкова.

Захід відбувся під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса в рамках всесвітньої ініціативи з розвитку професійних навичок – Всесвітнього дня навичок молоді, що відзначається у світі в липні.

«Ми цінуємо професіоналізм. Професійні навички можна напрацювати, бо є чіткі параметри та інструкції. Але життя з нескінченними шансами та свободою вибору говорить нам, що потрібні ще й софт скіли, яких бракує в сучасному підприємництві. Це компетенції майбутнього. Здатність до комунікацій, мистецтво презентації тощо. Бізнес-форум продемонстрував які саме вони можуть бути, де і в кого їх навчитися в Харкові. Ми лише хотіли показати, що шлях в діяльності жінки починається, коли ви самі вирішите. А перший крок варто робити в хорошій компанії близьких друзів», — зауважила Юлія Титаренко, модератор Women’s Skills Day, засновниця Because Beauty Cosmetology.

В дискусії брали участь запрошені експерти, що ділилися кейсами, досвідом та напрацюваннями за роки діяльності. Це успішні  жінки з різних галузей, керівники навчальних центрів міста з чинними бізнесами. Їх об'єднує професіоналізм та вміння передавати знання. 

Сам захід пройшов у форматі з елементами інтерактиву та можливістю брати безпосередню участь в процесі шляхом кюар-кодів та онлайн-трансляції, організованими командою Create Kharkiv та партнерами заходу. 

Запис трансляції доспуний на YouTube-каналі Create Kharkiv: https://youtu.be/SBkBPVnxC4Q
Іміджеві проєкти
Made on
Tilda