Наші новини

У Харкові пройшов Форум випускників Open Grants School

Форум випускників Open Grants School - це зустріч випускників муніципального курсу "Школа соціального проєктування та грантрайтингу Open Grants School", що п'ятий рік поспіль успішно реалізується Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради. Це спільнота однодумців, соціально активних представників територіальної громади, які втілюють у життя соціально значущі для міста проєкти.
Під час заходу, організованого Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів 15 вересня в "Муніципальному стартап центрі", його учасники ділилися історіями власного успіху, розповідаючи про яскраві та корисні проєкти, які створюють та реалізують за допомогою залучених від грантових програм коштів та активно обговорювали спільні плани на майбутнє. Серед представлених до обговорення проєктів: презентація дитячої школи мистецтв ім. І.О.Дунаєвського, проєкти волонтерської платформи ЄКЦ "Бейт-Дан" "Світ у фарбах", "Взаємодія" та акція "Збори портфель дитині", програма Центру соціальних проєктів "Школа наукового лідерства" та ін.

Яніна Кальницька, слухачка Open Grants School 2018 року: "Сьогоднішній форум випускників за 5 років існування Школи порадував зустріччю зі старими друзями, знайомством з новими. Поки слухала розповіді про вдалі починання, згадала і про власні успіхи та складнощі, в голові почали роїтися нові ідеї. Я дуже сумувати саме за цим станом, яке називається натхненням!"
Випускниця першого набору Школи, представниця ГО "Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти" Оксана Кравчук також поділилася враженнями від заходу: "Цікавий, змістовний в суперовій атмосфері пройшов Форум випускників Open Grants School. Дякую організаторам за ідею, розвиток, працю! Ваш вогник у серці запалив і нас! Ми багато років палаємо проєктною діяльністю і передаємо його далі. Дійсно, такий потужний рух однодумців - тільки у Харкові!"
Made on
Tilda