Наші новини

Презентація та вручення пам'ятних календарів «Герої нашого міста»

29 грудня, напередодні Нового року, відбулася презентація та вручення пам'ятних календарів переможцям соціального проекту «Герої нашого міста». Календар включає в себе кращі роботи учасників.

Основна мета проекту – підвищення іміджу і престижу професії працівників комунальних підприємств міста Харкова, формування поваги до професії людей, які своєю щоденною працею роблять Харків чистим, затишним і комфортним.

Проект присвячений всім тим, хто трудиться над благоустроєм, озелененням, процвітанням нашого міста, підтверджуючи девіз «Любити Харків – працювати для людей». Адже всім нам для комфортного проживання необхідний не тільки затишок в квартирах, але і якісно продумана інфраструктура. «Героями» проекту в цьому році стали: працівники КП «Харківводоканал», СКП «Харківзеленбуд», КП «Благоустрій» та інших комунальних підприємств міста, медичні працівники, пожежники, метробудівники, працівники дорожніх служб.

Ми ще раз дякуємо учасникам, героям і партнерам проекту «Герої нашого міста»: Схіd OPERA, ГО «Міські проекти», медіа-порталу Geometria, медіа-проекту Read-Me, Vklybe.TV, New stars company, компанії Canon Україна.

Запрошуємо всіх взяти участь у фотопроекті «Герої нашого міста», який проводиться на постійній основі. Свої роботи надсилайте на e-mail: heroesofkharkivcity@gmail.com, із зазначенням ПІБ автора фотографії, дати зйомки, назви сюжету і посилання на профіль автора у соціальних мережах.

Сторінка проекту у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/heroesofkharkivcity

Довідка. Фотопроект «Герої нашого міста» проводиться за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Made on
Tilda