Наші новини

Названо дати осіннього сезону Kharkiv Fashion 2019

Новий сезон Kharkiv Fashion 2019 пройде з 11 по 12 жовтня на Арт-заводі «Механіка. Інша Земля».

Крім традиційних дизайнерських показів, Kharkiv Fashion стане майданчиком для дебюту першого в Україні інклюзивного модельного агентства, презентації проекту для дівчат з пишними формами «Велика краса країни». А також саме на Kharkiv Fashion 2019 буде презентована перша фешен колекція народної артистки України Ольги Сумської в колаборації з харківським брендом MaKha.

За словами начальника Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, Вікторії Грецької-Миргородської, осінній сезон проекту буде унікальним і ставить перед собою амбітні цілі. «Харків - це місто, яке надихає, місто можливостей і втілення будь-якої мрії в реальність. Таким втіленням мрії стане колекція найкрасивішої української актриси Ольги Сумської, про яку вона мріяла все своє життя. Також ми сподіваємося, що нашим проектом для жінок з пишними формами надихнеться більшість, і це натхнення стане для них поштовхом для втілення їх найзаповітніших мрій», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Традиційно гостей свята моди чекають покази українських дизайнерів, дизайнерів з Італії, Дубаї. Спеціальними гостями стануть представники International Fashion Week Dubai. Протягом двох днів буде працювати design market від провідних виробників одягу.
Також в рамках Kharkiv Fashion пройдуть навчальні тренінги топ спікерів в сфері модної індустрії, зустрічі зі студентами профільних навчальних закладів, виробниками і дизайнерами, відбудеться презентація фірмового мерчу «Харківське - це модно» від Харківського кластера легкої промисловості та дизайну.

Проект «Kharkiv Fashion» організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів за ініціативою учасників Харківського кластера легкої промисловості та дизайну під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.


Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda