Наші новини

Fashion Business Forum об'єднав представників легкої промисловості України

В рамках проекту з розвитку моди, дизайну та легкої промисловості «Kharkiv Fashion Business Days» 12 та 13 жовтня 2018 року на Арт-заводі «МЕХАНІКА» Інша Земля відбувся Fashion Business Forum.

Захід організовано Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, з ініціативи учасників Харківського кластера легкої промисловості та дизайну, під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
Як підкреслив координатор проекту «Kharkiv Fashion Business Days», виконавчий директор Харківського кластера легкої промисловості та дизайну Олег Єгоров, Fashion Business Forum вже вдруге об'єднав представників легкої промисловості всієї України. «Мета форуму - розвиток й підтримка харківських дизайнерів і виробників, просування Харкова, як міста, відкритого до впровадження інноваційних технологій, вкладення інвестицій», - зазначив Олег Єгоров.

За два дні заходу на подіумі «Kharkiv Fashion Business Days» виступили 17 експертів fashion-індустрії України: Тетяна Ізовіт, Володимир Родченко, Олександр Бузов, Алла Ткаченко і Сергій Плехов, Юрій Єлісєєв, Дмитро Котух, Тетяна Дмитренко, Тетяна Аборонок, Юлія Порядіна-Гривнак і Вікторія Пташніченко, Олександр Чумаков, Олександра Моргун, Олександр Бевзюк, Ірина Агафонова, Олена Хашим, Марина Кісіль.

За словами ініціатора проекту «Kharkiv Fashion Business Days», начальника Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторії Грецької-Миргородської, форум присвячений легкій промисловості регіону, виявленню проблемних зон, пошуку шляхів для розвитку галузі та рішень для виходу на зовнішні ринки. Під час заходу Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради та Харківський кластер легкої промисловості та дизайну підписали меморандум про співпрацю з Українською асоціацією підприємств легкої промисловості «Укрлегпром». «Це надасть можливість нашим виробникам захищати свої права та інтереси, вони зможуть першими дізнаватися про нововведення законодавства в профільній сфері та головне - отримають нові можливості для виходу на внутрішні українські та зовнішні міжнародні ринки», - підкреслила Вікторія Грецька-Миргородська.

«З кожним сезоном організатори «Kharkiv Fashion» все більше акцентують увагу на синергії українських і міжнародних представників легкої промисловості для обміну досвідом, інформацією для виробників і дизайнерів про позиціонування та шляхи розвитку», - підсумувала Президент-Голова Асоціації «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт.

Партнерами Fashion Business Forum виступили провідні українські компанії та організації: Асоціація «Укрлегпром», державна пошта України «Укрпошта», «Karazin Business School», міжнародна консалтинго-логістична компанія «Fialan», компанія «SOFTORG», Інститут права, технологій та інновацій (ILTI), професійне співтовариство дизайнерів і фешн-брендів «New Fashion Zone community».Made on
Tilda