Наші новини

Open Grants School збирає креативних харків'ян в ХНУРЕ

II заняття Харківської міської школи соціального проектування та грантрайтингу Open Grants School відбулося 2 березня 2019 у Харківському національному університеті радіоелектроніки.

100 слухачів Школи з головою занурилися в основи грантрайтингу: знайомилися з термінологією, характеристиками та видами проектів, джерелами їх фінансування і класифікацією донорських організацій, розглядали приклади й активно задавали питання. Тренінг з введення до грантрайтингу і джерел фінансування проектів провів Денис Ткачов - координатор проектів Німецької федеральної компанії "GIZ", голова правління Харківської обласної спілки "Молодіжні Ініціативи", експерт ініціативи Європейського Союзу "Team Europe".

«Перша подія у будь-якій програмі, за моїм глибоким переконанням, багато в чому формує своєрідну "екосистему" як для її учасників, так і для оргкомітету, - вважає Денис Ткачов, - Вийшло або ні, чи справдилися всі очікування наших учасників - судити їм! Але я вважаю, що нам вдалося принаймні, розпочати говорити спільною мовою, зрозумілою для будь-яких міжнародних та вітчизняних партнерів, - мовою проектного менеджменту».

Перерви між лекціями були зведені до мінімуму і навіть запрошений додатковий час для роботи - досвід і знання, якими ділився Денис Ткачов, були не просто цікавими, а дійсно важливими та актуальними для слухачів Школи. Висновки та спостереження були законспектовані у спеціально розроблених робочих зошитах, а отримані знання - перевірені прямо в аудиторії під час практичного освоєння одного з популярних он-лайн опитувальників - Kahoot.it

Open Grants School - школа соціального проектування та грантрайтингу, що складається з лекційних та практичних занять з підготовки та написання проектних заявок на отримання фінансування від вітчизняних і зарубіжних донорів для реалізації соціальних проектів. Проект організований і реалізується Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради. Навчання в школі проводиться безкоштовно. Відбір слухачів - на конкурсній основі.

Автор фотозвіту заняття Віталій Шептун:


Made on
Tilda