Наші новини

Вже в ці вихідні у Харкові пройде фестиваль флористики і ремесел «Івана Купала»

Фестиваль флористики і ремесел «Івана Купала» відбудеться 6-7 липня на території арт-заводу «Механіка. Інша Земля» (м. Харків, вул. Плеханівська, 126).

Час роботи фестивалю: 10.00 - 23.00

«Даний іміджевий захід спрямований на популяризацію та збереження українських народних традицій, обрядів і ремесел. Нам би хотілося, щоб свято Івана Купала запам'яталося жителям і гостям міста Харкова як одна з найяскравіших подій цього літа. Фестиваль буде пронизаний національним колоритом, магічною атмосферою і наповнений сюрпризами. Крім того, в рамках фестивалю пройде захід Startup Grind, на якому зберуться і зможуть поспілкуватися між собою основні гравці екосистеми», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.


Гостей фестивалю чекають смачні фуд-корти, яскрава і насичена тематична програма, дитяча зона, фотосесія в слобожанських вишиванках, майстер-класи від кращих ремісників міста з гончарства, художнього кування, гутництва, карбування монет, пісочної анімації, валяння з натуральної вовни, виготовлення скляних мініатюр, традиційної ляльки-мотанки, плетіння традиційних купальських віночків та багато чого іншого. Крім того, кожен гість зможе відправитися на пошуки міфічної квітки папороті, прийнявши участь у тематичному квесті.

На локації фестивалю працюватиме ярмарок handemade «Арт-Мельница» та виставка картин. Також протягом роботи фестивалю художники спільноти Urban Sketchers Kharkiv зроблять «живі» замальовки заходу з натури.

На завершення свята гостей чекає fire show, ультрафіолетове шоу мильних бульбашок і велике купальське вогнище.

Детальна програма фестивалю:
Made on
Tilda