Наші новини

Герої нашого часу

Харків – чистий!

У Харкові стартував міський соціальний фото-проект «Герої нашого часу» #Харьковчист, який проводиться з 01 по 18 серпня 2017 року.

Організатори заходу запрошують харків'ян взяти участь у проекті і сказати «спасибі» комунальним службам міста, чия непомітна оку щоденна робота робить наше місто чистим, затишним і комфортним для проживання.

Будь-яка похвала – це нова мотивація для кожного з нас. Давайте ж будемо мотивувати наших «комунальників». Впевнені, що для них це стане додатковим стимулом завжди тримати якість своєї роботи на висоті! А для нас – запорукою чистоти і порядку на вулицях і в будинках!

Фото-проект «Герої нашого часу» дозволить харків'янам і гостям міста глибше відчути як змінюється місто, познайомитися з досягненнями у відродженні та облаштуванні місць масового відпочинку городян, таких як: Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького, Сад Шевченка, Зоопарк, дельфінарій «Немо» та інші.

Участь у конкурсі можуть взяти всі харків'яни і гості міста, відправивши свої фотороботи з даної тематики на електронну адресу: Heroesofkharkivcity@gmail.com

Після відбору фотографій, близько 60 робіт, будуть виставлені на голосування в Інтернеті на сторінці в Facebook.

З 23 по 26 серпня 2017 року в Саржиному Ярі відбудеться фотовиставка «Герої нашого часу», де також продовжиться голосування «наживо».

Нагородження фотографів-переможців і самих героїв відбудеться в суботу, 26 серпня, на локації Саржин Яр.

Окрім фотовиставки, на локації Саржин Яр 23, 24, 25 та 26 серпня працюватимуть:
  • тематична «міська» фотозона #чистийХарків з використанням фішок та знаків дорожніх служб міста, одягу комунальників та інший цікавий тематичний антураж. У цьому одязі бажаючі зможуть фотографуватися на фотозоні.
  • зона відпочинку у форматі фуд-корту – «Міський пікнік».


Фото Дмитра Рибакова


Організатор заходу:
Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради

Організатор «Міського пікніка»
Проект UrbanFoodCourt#Gastroman

Ідея фотовиставки: Олег Єгоров – проект LightTeam
Фото партнер: Фотопроект Vklybe.tv

Made on
Tilda