Наші новини

"Жіночий стартап-пітч дєй" у Харкові

11 червня 2021 Центр “Розвиток КСВ” та платформа з розвитку усвідомленого підприємництва n.cubator оголосили прийом заявок на участь у Women’s Pitch Day

Жіноче підприємництво в ІТ-сфері набирає обертів з кожним роком. Boston Consulting Group зазначають, що жіночі стартапи стають вдвічі більш успішними, ніж стартапи із засновниками чоловіками.

Метою Women’s Pitch Day в Україні є допомога жінкам та дівчатам у просуванні власних стартапів та створення умов рівності й недискримінації для цього процесу.
В проєкті можуть взяти участь дівчата та жінки від 18 років, які мають круті ідеї власної справи STEM спрямування (наука, технології, інженерія, математика), є власницями вже працюючого технологічного бізнесу або одними із засновниць технологічних стартапів (але у команді працюють і дівчата, і хлопці).

Для участі необхідно заповнити форму з вказанням мотивації, дочекатись результатів відбору та з 1 по 10 червня пройти підготовку до пітчингу. І потім 11 червня 2021 року долучитись до Women’s Pitch Day та виграти круті можливості.

Також всі учасниці увійдуть до спільноти жінок-засновниць жіночих стартапів та пройдуть інтенсивне навчання від організаторів проєкту. За час навчання вони прокачають свої навички самопрезентації, дізнаються як виявити болі клієнта та створити продукт, на який буде попит, навчаться створювати “ідеальний” пітч для інвесторів та отримають коментарі від експертів/-ок щодо реалізації проєктів.

Джерело тексту - Харківський ІТ кластер

Призовий фонд заходу 30 000 грн.. Ці кошти переможці зможуть спрямувати на розвиток ідеї та проєкту. 

Всі учасниці отримають контакти та шанс представити свої ідеї та проєкти інвесторам, які підтримують жіночі стартапи.Анонси
Made on
Tilda