Наші новини

Відбулася відкрита нарада "Агрофуд кластеру"

14 червня 2021 року представників Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради було запрошено до участі у відкритій нараді Агрофудкластеру Харкова з метою обговорення можливостей з розробки навчального курсу з грантрайтингу та проєктного менеджменту для представників аграрного сектору.
У зустрічі взяли участь заступниця директора Департаменту – начальниця Управління Вікторія Грецька-Миргородська, Голова Правління Німецько-Української промислово-торговельної палати Александер Маркус, члени кластеру та представники підприємства - виробника сільськогосподарської техніки "Лозівські машини".
Нарада була присвячена обговоренню питань розвитку співпраці з партнерами «Агрофудкластер Харків» заради розвитку аграрної галузі в регіоні. Були висвітлені поточні проблеми сільгоспвиробників, визначені перспективи та напрямки розвитку Кластеру, можливі напрямки співпраці з німецькими партнерами тощо.

Начальницею Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторією Грецькою-Миргородською було презентовано пілотний проєкт Академіїї грантрайтингу для аграріїв, як можливий формат Харківської муніципальної школи соціального проєктування та грантрайтингу Open Grants School, адаптований під запит представників аграрного сектору. Під час доповіді пані Вікторія розповіла про успішний досвід проєкту Open Grants School в м.Харкові, який сприяє залученню соціальних інвестицій в економіку міста, та наголосила на актуальності питання отримання грантової підтримки агровиробниками від міжнародних донорів посилаючись на те, що Європейська комісія виділяє у 2021-2022 рр. 50 млн.євро на гранти для придбання українськими фермерами техніки та земель с/г призначення, розвитку нових напрямків бізнесу та підвищення їхньої конкурентоспроможності.

Під час наради була також обговорена ідея створення та розвитку локального бренду виробників Харківщини - членів Кластеру. Александер Маркус навів приклади успішних кейсів локальних брендів в Німеччині. Компанія "Лозівські машини" запросила учасників до участі на День Поля, що відбудеться 5 серпня в Лозівському районі.
За словами голови наглядової ради Кластеру Юрія Михайлова Agrofoodcluster Kharkiv продовжуватиме об`єднання прогресивних агровиробників та переробників з метою розвитку галузі в регіоні, а проєкт курсу з грантрайтингу для представників аграрного сектору – учасників Agrofoodcluster Kharkiv – може бути реалізований вже у поточному році.

Інновації
Made on
Tilda