Наші новини

Відбулася прес-конференція організаторів сімейного фестивалю "МамоТатоФест"

З 10 вересня по 7 жовтня в Харкові за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради проходить перший загальноміський сімейний фестиваль "МамоТатоФест".

«Це соціальний проект, організований громадською організацією" Центр розвитку "Майбутні генії", - повідомляє Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, - Він є одним з переможців міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів 2018 року, який організовано нашим Управлінням, і реалізується на кошти, отримані з міського бюджету. Одним із пріоритетних завдань нашої роботи є підтримка соціальних ініціатив, що зміцнюють імідж Харкова, сприяють його розвитку і освітньому, культурному росту. Сімейний фестиваль «МамоТатоФест» - проект, спрямований на зміцнення сімейних цінностей, підтримку талановитих дітей, розвиток національної культури і любов до України ».

В рамках фестивалю проходять конкурс української пісні «Слобожанська колискова», фестиваль дитячого малюнка "Мій чарівний сон", запланований гала-концерт творчих колективів Харкова.

Сьогодні, 3 жовтня, в прес-центрі «KharkivToday» організатори розповіли про захід докладніше: «В рамках фестивалю проходить відкритий конкурс колискової пісні "Слобожанська колискова", який спрямований на підтримку української культури, українських традицій. На участь у конкурсі надійшло близько 30 заявок від колективів і сольних виконавців, які надсилали відео колискових в своєму виконанні на офіційний сайт фестивалю, - розповіла керівник ГО "Центр розвитку «Майбутні генії» Олена Король, - Цей конкурс наступного року планується зробити всеукраїнським. Як мати передає свою любов дитині, так і Слобожанська колискова пройде від Сходу до Заходу через всю Україну. І саме в Харкові, який передасть естафету по всій країні, зародиться ця традиція».

Під час прес-конференції організатори також розповіли про фестиваль дитячого малюнка "Мій чарівний сон", в якому взяли участь близько 1000 юних харків'ян. Відповідно до умов конкурсу учасники передавали в своїх роботах власне бачення сімейних цінностей. На думку організаторів, виставка вийшла дуже світлою і доброю. Всі автори робіт зможуть отримати відповідні подяки за участь у фестивалі.

6 жовтня в дев'яти районах м.Харкова більш ніж в 25 організаціях відбудуться семінари, спрямовані на підвищення фінансової грамотності дітей і батьків, підвищення батьківської обізнаності у вихованні дітей, майстер-класи, спрямовані на підтримку українських традицій і сімейних цінностей. Участь у всіх заходах безкоштовна, реєстрація - на сайті організаторів: mamotatofest.kh.ua. На сайті також можна ознайомитися з переліком установ, в яких відбуватимуться освітні заходи.

І на завершення проекту 7 жовтня в Палаці студентів НТУ "ХПІ" (вул.Пушкінська 79/1) відбудеться заключний концерт сімейного фестивалю "МамоТатоФест". На гостей чекатимуть яскраві виступи різних танцювальних колективів міста, нагородження і виступ переможців конкурсу «Слобожанська колискова». Крім цього, колискові пісні виконає відоме в Україні та за кордоном тріо "Купава".

Перед початком концерту в Палаці студентів проходитимуть майстер-класи для всієї родини, а учасники фестивалю дитячого малюнка "Мій чарівний сон" зможуть отримати подяки від організаторів. Початок майстер-класів о 16:30, гала-концерт - з 17:30, вхід вільний. Детальніше про програму фестивалю можна дізнатися на сайті організаторів: http://mamotatofest.kh.ua/ або на сторінці заходу в Фейсбуці: https://www.facebook.com/mamotatofest/
Made on
Tilda