Наші новини

Харківський IT Cluster провів IT Forum із Латвією

Kharkiv IT Cluster першим провів цю унікальну подію для українського IT-бізнесу, яка на одному майданчику об’єднала представників IT-бізнесу з двох країн. Результати цього заходу сприятимуть залученню інвестицій в Україну та налагодженню міжнародних відносин із Латвією в IT-галузі.

На форумі компанії-учасники Кластера познайомилися з представниками латвійського бізнесу, зацікавленого в співпраці з харківськими IT-компаніями.

Організаторами IT Forum Latvia&Ukraine були Харківський ІТ Кластер, посольство Латвії, а також латвійське Агентство регіонального розвитку. Разом організатори створили онлайн-майданчик для колаборації українського та латвійського IT-бізнесу.

Модерував відкриття форуму Філіпс Талбергс, керівник відділу просування експорту Латвійського агентства інвестицій і розвитку.

Спікер форуму Тарас Леоко, старший радник із інвестицій Латвійського агентства інвестицій і розвитку, поділився тим, що ІТ-бізнес у Латвії — це перспективні й готові до змін і зростання компанії, а також розвинута Стартап-спільнота. Тарас розповів, що латвійські ІТ-компанії відкриті до продуктивної співпраці з Україною.

Ольга Шаповал, виконавчий директор Харківського ІТ Кластера, розповіла про можливості українського IT-бізнесу, а також про роботу Кластера.

«Досвід IT-компаній України зі створення IT-рішень покриває практично всі бізнес-домени. Саме тому Україна в цілому та Харків зокрема — це найкраще місце для пошуку бізнес-партнера для спільного створення конкурентних переваг для міжнародних клієнтів», — підкреслила Ольга.

Після відкриття форуму компанії України та Латвії розійшлися по особистим В2В-зустрічам, які були організовані заздалегідь у колаборації Kharkiv IT Cluster і представників Латвійського агентства інвестицій і розвитку. Компанії провели 50 В2В-зустрічей, на яких представники обох країн презентували свої команди й обговорили можливості подальшої співпраці.

Анонси
Made on
Tilda