Наші новини

У Харківській міській раді нагородили учасників «Kharkiv Fashion 2019»

Нагородження учасників та партнерів проекту «Kharkiv Fashion 2019» пройшло сьогодні, 5 квітня, у малій залі Харківської міської ради.

В ході заходу головний організатор проекту «Kharkiv Fashion 2019», начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська подякувала всім, хто брав участь в організації проекту.

«Без ваших зусиль і злагодженої роботи у нас не вийшов б такий цікавий і масштабний захід. «Kharkiv Fashion 2019» став справжнім святом моди, яке показало наше місто і людей, які тут працюють і роблять Харків краще. Нам було дуже приємно, що в нашому проекті взяли участь почесні гості – Ольга Сумська та Віталій Борисюк. У нас зараз ведуться переговори про те, щоб Ольга Сумська презентувала свою колекцію в Харкові. Ми як місцева влада даємо цьому проекту соціальну спрямованість, наприклад, це інклюзивні покази. До нас приїжджають з усіх міст України та інших країн, і це високий показник результативності нашої роботи», – підкреслила Вікторія Грецька-Миргородська.
Начальник Управління вручила дипломи «Kharkiv Fashion 2019» учасникам, партнерам, організаторам, а також представникам журі Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів «Start Fashion 2019».

Також Вікторія Грецька-Миргородська нагадала, що проект «Kharkiv Fashion 2019» традиційно проводиться двічі на рік, і анонсувала, що нові модні покази відбудуться в Харкові в жовтні. Вона закликала дизайнерів вже зараз вносити пропозиції та креативні ідеї щодо осіннього проекту «Kharkiv Fashion 2019».

Нагадаємо, модні покази в рамках проекту «Kharkiv Fashion 2019», який проходив 21-23 березня на Арт-заводі «Механіка», відвідали тисячі харків'ян. Свої колекції представили 19 дизайнерів. Поряд з професійними моделями в показах взяли участь люди з обмеженими можливостями, вихованці Харківського спеціалізованого навчально-виховного комплексу, а також спортсмени – футбольна команда «Вовчанськ».

Зазначимо, проект «Kharkiv Fashion» організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів за ініціативою учасників Харківського кластера легкої промисловості та дизайну під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Джерело

Made on
Tilda