Наші новини

У міськраді проаналізували хід реалізації Стратегії розвитку Харкова

Звіт про моніторинг реалізації Стратегії розвитку міста Харкова до 2020 року за підсумками першого півріччя 2018 року був представлений сьогодні, 12 грудня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

Як повідомила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, Стратегія виконується поетапно, є успішні приклади співробітництва з науковими організаціями, бізнесом та громадськістю. Завдання і заходи Стратегії станом на перше півріччя 2018 року виконано в середньому на 55,9%. Найвищий рівень реалізації у таких стратегічних цілей: «Соціальна забезпеченість і підтримка вразливих верств населення» (завдання виконані на 87,5%), «Харків - лідер молодіжного спортивного руху в Європі» (на 75%), «Науково-освітнє місто» (на 75%).

Вікторія Грецька-Миргородська зазначила, що для поліпшення роботи в рамках реалізації Стратегії необхідно підвищити рівень співпраці департаментів міськради з іншими організаціями міста, впроваджувати нові напрямки діяльності та висвітлювати всі результати роботи. В майбутньому місту належить розробка Стратегії розвитку Харкова на 2020-2030 роки.

Зазначимо, що моніторинг був проведений Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту спільно з кафедрою економічної кібернетики та прикладної економіки Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Джерело

Made on
Tilda