Наші новини

Харків отримав перше місце в національному конкурсі «КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

Проєкт від Харківської міської ради Open Grants School обрав перше місце від Міністерства розвитку громад на конкурсі «КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» 


Міністерство розвитку громад і територій України і Програма Ради Європи проводять конкурс четвертий рік поспіль. Практики самоврядування оцінюються на ньому за багатьма критеріями: враховується високий рівень втілення принципів прозорості та відкритості, залучення до процесів прийняття рішень жителів міст різних категорій. 

«Конкурс показав, що задачі, що стоять перед місцевим самоврядуванням мають позитивні результати. Тому ми й надалі його будемо проводити. Нам важливо означати тих, хто досягає найкращих результатів у своїй діяльності», — сказав В'ячеслав Негода заступник Міністра розвитку громад та територій України.

Загалом в цьому році було подано 163 заявки на участь в конкурсі. У фінал пройшов проєкт Харкова з міською школою соціального проєктування та грантрайтингу Open Grants School від Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради. Практики, що впроваджуються в Харкові, стають прикладом для всієї України. 

«Проєкт започатковано та реалізується з 2016 року. Сьогодні досвід цієї ініціативи залишається унікальним для органів місцевого самоврядування в нашій країні. Школа допомагає соціально активним громадянам в їх інноваційних, іміджевих, соціально-значущих проєктах практичними інструментами. Завдяки отриманим за кошти місцевого бюджету знанням, випускники Школи отримують гранти та сприяють залученню соціальних інвестицій в економіку міста», — прокоментувала нагороду Вікторія Грецька-Миргородська заступник директора Департаменту - начальник 
Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради.

Міністерство розвитку громад та територій України у співробітництві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» здійснює свою діяльність з метою підтримки реформування місцевого самоврядування, створення дієвого місцевого самоврядування на рівні територіальних громад.Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda