Наші новини

Відбулася робоча нарада з представниками Харківського кластеру легкої промисловості

За ініціативи представників Харківського кластеру легкої промисловості та дизайну 27 лютого в малому залі Харківської міської ради відбулася зустріч з керівництвом Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів.

У нараді взяли участь начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська, заступник начальника Управління Костянтин Кудрявцев, учасники кластеру.

«Дуже важливо, аби подібні ініціативи надходили саме від представників кластеру. Ми завжди відкриті до діалогу і готові надати підтримку, але прагнемо до того, щоб в учасників кластеру формувалося чітке розуміння переваг кластеризації, бачення своїх перспектив та ініціативність. Легка промисловість і, зокрема, харківська школа дизайну є однією з найсильніших та самобутніх в Україні. Розкриття її потенціалу - одне з ключових наших завдань на сьогоднішній день,»- зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Учасники обговорили проблемні питання розвитку харківського сектора легкої промисловості, прийняли ключове рішення про створення дорожньої мапи кластерного розвитку, визначили завдання та основні напрями щодо розробки єдиної стратегії розвитку галузі.

Made on
Tilda