Наші новини

Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів подякувало учасникам і партнерам Kharkiv Fashion Business Days 2018 за організацію проекту

9 листопада 2018 року в Харківській міській раді відбулося урочисте нагородження учасників Kharkiv Fashion Business Days 2018. Подяки отримали понад 60 волонтерів Kharkiv Fashion Business Days 2018, після чого дизайнерів, спікерів бізнес-форуму, партнерів та представників оргкомітету нагородили пам'ятними дипломами.

Ініціатор проведення Kharkiv Fashion, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів міської ради Вікторія Грецька-Миргородська подякувала дизайнерам, представникам торгових марок і партнерам заходу за виконану роботу. За її словами, осінні Kharkiv Fashion Business Days 2018 пройшли в нетрадиційному форматі, колаборація з торгово-промисловою палатою міста дала свої результати. Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, Харківський кластер дизайну і легкої промисловості та Українська асоціація легкої промисловості підписали меморандум про співпрацю, що дасть можливість харківським виробникам виходити на внутрішні, українські та зовнішні, міжнародні ринки. Крім того, пройшли цікаві лекції в рамках бізнес-форуму, покази колекцій українських та зарубіжних дизайнерів.

«Активно, великою серйозною командою ми побудували глобальний захід у місті Харкові. Наше завдання – розвивати легку промисловість Харківського регіону, розвивати цей напрямок у Східній Україні та позиціонувати себе за межами рідного міста і країни. Знаково, що пройшли покази зарубіжних дизайнерів. Це говорить про те, що ми піднімаємося до міжнародного рівня, і наше завдання – йти вперед і максимально рости. Без вас, вашої роботи, творчості, зусиль всього б цього не сталося», – сказала Вікторія Грецька-Миргородська.

Нагадаємо, що Kharkiv Fashion Business Days 2018 проходили з 11 по 13 жовтня на Арт-заводі «Механіка».

Захід був організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.Фото з сайту

Made on
Tilda