Наші новини

Студенти вищого професійного училища та виробники реалізовуватимуть спільні освітні проекти

22 лютого 2019 року був підписаний меморандум про співпрацю між громадською організацією «Харківський кластер легкої промисловості та дизайну», Харківським вищим професійним училищем і Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Як розповіла начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, це не просто черговий документ про співпрацю.

«Наша кінцева мета – створення нових робочих місць для молодих фахівців у сфері легкої промисловості та зменшення відтоку випускників профільних навчальних закладів за кордон. Простіше кажучи, ми даємо виробникам можливість отримати хороші кадри, а тим, хто ще вчиться бути впевненими, що вони будуть працевлаштовані після закінчення навчання», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

За її словами, цей меморандум дає можливості комунікувати виробникам зі студентами, і що найголовніше – отримувати молодим фахівцям практичні знання і навички, і розуміти, що необхідно роботодавцю ще на етапі навчання.

«Підписання меморандуму про співпрацю дає новий поштовх для інноваційного розвитку, співробітництва з підприємцями, впровадження технологій виробництва, участі в сучасних проектах», – Лариса Матвійчук, директор Державного професійно-технічного навчального закладу «Харківське вище професійне училище сфери послуг».

«На базі кластера легкої промисловості та дизайну створена єдина платформа для ефективної взаємодії харківських виробників одягу, виробників та імпортерів швейного обладнання та комплектуючих, і навчальних закладів, які готують фахівців легкої промисловості. Наступний етап – створення та розвиток спільних навчальних бізнес орієнтованих програм і проектів, спільна участь в профільних заходах лобіювання інтересів харківського легпрому», – Олег Єгоров, виконавчий директор« Харківського кластера легкої промисловості та дизайну».

Made on
Tilda