Наші новини

Фестиваль вуличної їжі «Food Fest Gastroman 2019»: кухні народів світу і соціальні акції

Фестиваль вуличної їжі «Food Fest Gastroman 2019» відбудеться 30-31 травня і 1-2 червня у м. Харкові на території пляжно-розважального комплексу «Акважур» (вул. Героїв Праці, 2а).

За словами організаторів, гостей заходу чекають майстер-класи від провідних кухарів Харкова, чотири дні насиченої концертно-розважальної програми, фуд-корти, дегустації страв різних кухонь світу, DJ- і MC-супровід, конкурси та анімація, танцювальний флешмоб і захоплюючий квест, спортивна зона для занять йогою і фітнесом, лекції та семінари з правильного харчування та здорового способу життя, бебі- та б'юті-зони, яскраві фотозони.

Як зазначає начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, Вікторія Грецька-Миргородська, гості зможуть ознайомитися з культурними та гастрономічними особливостями різних країн, а локація фестивалю перетвориться в карту світу. «Протягом усього свята можна буде зануритися в атмосферу традицій різних країн світу. Кожна з них запропонує відвідувачам страви національної кухні, а також заходи національного характеру. Наш фестиваль носить не тільки розважальний характер. Його завдання – познайомити виробників і споживачів, підтримати кращі ресторації   та допомогти їм стати ближче до своїх клієнтів. Цей зв'язок породжує довіру між ними, і, відповідно, підвищує імідж підприємств в сфері громадського харчування, а відповідно – і імідж міста в очах городян », - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Також в рамках «Food Fest Gastroman 2019» пройдуть майстер-класи інклюзивної майстерні Харківської громадської організації інвалідів «Креавіта» і громадської організації «Асоціація багатодітних сімей «АММА». "Ми продовжуємо спільне співробітництво з цими організаціями.

Разом з ними гості нашого свята зможуть прийняти участь у майстер-класах з розпису і декорування свічок, пряників, створити свої подарункові набори з виробами з кераміки і валяної вовни. Я впевнена, що наш фестиваль перетвориться на місце, де можна буде не лише смачно перекусити, але і зайняти себе і своїх дітей », - розповіла Вікторія Грецкая-Миргородська.

На «Food Fest Gastroman 2019» буде працювати кінотеатр під відкритим небом, а також інтерактивний майданчик Харківського державного університету харчування та торгівлі. В рамках фестивалю відбудеться ексклюзивний показ фільму «Дякую», який демонструє Україну очима японського туриста. Стрічку зняла компанія Best Friends Film на замовлення Міністерства інформаційної політики України. Творці фільму відзначили, що метою знімальної групи було максимальне охоплення території України, щоб показати цікаві особливості культури різних її куточків.

Початок - о 10:00.«Food Fest Gastroman» відбудеться за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda