Наші новини

У Харкові почало роботу перше в Україні інклюзивне модельне агентство

Проект «Інклюзивна мода як засіб просування інклюзії та толерантності в місті Харкові» реалізується в місті

Перший кастинг моделей пройшов 3 липня на Арт-заводі «Механіка. Інша Земля». У кастингу взяли участь близько 30 осіб.

Як повідомила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, Вікторія Грецька-Миргородська, інклюзивна модельне агентство буде займатися професійною підготовкою моделей з інвалідністю та розробкою адаптивної колекції одягу.

«Open Grants School дало поштовх для реалізації унікальних не лише для Харкова, але і для всієї України, проектів. Випускники школи грантрайтингу, переможці міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів – харківська організація «Креавіта», – вже приступили до реалізації свого проекту. Ідея створення платформи для особливих моделей належить Олені Шингарьової, людині, яка вже підкорила не тільки харківські подіуми, але   і наші серця. Результати роботи над проектом ми побачимо вже в жовтні на Kharkiv Fashion 2019. Варто сказати, що «Креавіта» є постійним учасником Kharkiv Fashion і ми всіляко підтримуємо їх починання», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

За словами віце-президента ГО «Креавіта» Олени Шингарьової, в ході кастингу журі визначило 10 фіналістів, які вийдуть на подіум Kharkiv Fashion 2019 в жовтні, і 8 фіналістів, які візьмуть участь в соціальному фотопроекті.

«Ідея створити перше в Україні модельне агентство для людей з інвалідністю виникла після участі в модних показах на Kharkiv Fashion. На кастинг до нас зареєструвалися люди на інвалідних візках, з синдромом Дауна, проблемами слуху, зору і іншими вадами інвалідності, які тепер будуть вчитися ходити по подіуму, з їх участю будуть проводитися фотосесії та інші заходи. До реалізації проекту ми плануємо залучати різні організації та навчальні заклади, а також продовжимо працювати з модельєрами, щоб шити і представляти одяг для людей з особливими потребами», – розповіла Олена Шингарьова.

Нагадаємо, що в цьому році в Міському конкурсі інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів визначили десять переможців, які отримають муніципальні гранти в розмірі від 40 до 165 тис. грн. У їх числі – «Старий цирк Грікке», «Харків – місто стартапів»; «Мій улюблений український Харків» і ін. У наступному році організатори планують ввести обмеження для сильних, досвідчених організацій, які вже перемагали в конкурсі, щоб дати можливість реалізувати ініціативи більшій кількості учасників- початківців.Made on
Tilda