Наші новини

У Харкові продовжується курс навчання - воркшоп Create Kharkiv

У Харкові продовжується курс навчання ефективному управлінню для представників креативних центрів і творчих студій в рамках воркшопу Create Kharkiv

Навчання проводиться на базі All Stars Dance Centre. Курс складається з двох блоків: перший - навчання керівників ефективному управлінню, другий - для розвитку навичок самопрезентації та емоційного інтелекту у співробітників компаній.

Для досягнення мети воркшопу важливо, щоб учасники знайшли собі сильне оточення. Тому на кожному уроці за допомогою ігрових методик учасники знайомляться один з одним і з собою справжнім.

«Систему розвитку та лідерства в Allstars ми створювали довгий час пробуючи різні світові методики і постійно її покращуємо, так як світ і психологія відносин змінюється з шаленою швидкістю. Створюючи курс і теми, ми хотіли дати керівникам не просто класні знання, а то що вони могли б швидко застосовувати у себе в компанії і отримувати результати» - додав автор проекту, Олександр Секірін.

Програма курсу побудована на застосування знань. Після кожного уроку учасники виконують домашні завдання. Куратори курсу їх перевіряють і допомагають визначити свої сильні сторони в компанії і те, що можна поліпшити.
Зараз пройшла половина курсу і вже можна побачити перші результати. Керівники звільняються від плинності, а значить приділяють більше уваги питанням якості для клієнтів і роботі з командою.

Головне завдання, щоб кожен учасник за підсумками курсу створив стратегічний план розвитку своєї компанії на півроку вперед і почав його виконувати. Зараз керівники готуються до своєрідного випускного - захисту своїх проектів.

Останнє заняття воркшопу відбудеться 4 червня.
Довідка. Проект створено Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів при підтримці секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.
Іміджеві проєкти
Made on
Tilda