Наші новини

Подовжено термін прийому заявок на міський конкурс проектів

Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради прийняте рішення про подовження терміну прийому заявок на міський конкурс інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів до 3 травня 2019 року включно.

«Згідно з положенням про конкурс заявки на участь приймаються протягом 30 днів з моменту оголошення про його початок. З огляду на те, що більша частина заяв надійшла в останні дні прийому документів, деяким, як це часто буває, не вистачило одного - двох днів для приведення повного пакета документів у відповідність з умовами конкурсу. За досвідом минулих років ми були готові до такої ситуації, тому вирішили піти назустріч заявникам, подовживши термін прийому документів, - коментує своє рішення начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, - Наша головна мета - сприяти реалізації в Харкові найбільш яскравих, цікавих і соціально-значущих проектів, тому ми хочемо дати можливість взяти участь в конкурсі якомога більшій кількості міських організацій».

Комплекти конкурсної документації прийматимуться до 3 травня 2019 року в Харківській міській раді за адресою: пл. Конституції, 7 (1 пов., каб. 11), електронну версію проектної заявки в форматі *pdf можна надіслати електронною поштою на адресу: <innovation_molod@city.kharkov.ua>. Зразки проектної заявки та заяви на участь у конкурсі, а також Положення та склад Експертної ради конкурсу знаходяться у відкритому доступі за посиланням.

Конкурс проходить у двох категоріях: «міні-проекти» (плановий обсяг фінансування з міського бюджету - до 100 тис. грн) та «великі проекти» (обсяг фінансування - від 100 до 200 тис. грн), спрямовані на проведення національних, міжнародних форумів, конгресів, виставок, фестивалів, конкурсів; заходів, що сприятимуть удосконаленню міської інфраструктури, підвищенню інноваційної, інвестиційної привабливості міста, його позитивного іміджу на різних рівнях.

За умовами конкурсу проектні заявки будуть розглянуті Експертною радою конкурсу протягом двох тижнів після закінчення їхнього прийому. Список переможців міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів буде опубліковано на нашому сайті.

Анонси
Made on
Tilda