Наші новини

Близько 300 карапузів Харкова стануть учасниками свята «Перегони карапузів»

Автор проекту «Кав'ярня-коворкінг для мам Mamo.space», що став одним з переможців міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів 2018 року, запрошує харків'ян взяти участь у спортивному святі для малюків та їхніх батьків «Перегони карапузів»:

«15 вересня ми вирішили перетворити територію «Фабрики Спейс», розташованої за адресою: вул.Благовіщенська, 1, на веселу країну дитинства. У нашій чарівній країні малюки разом зі своїми батьками стануть однією спортивною командою. Крім того, кожен знайде забаву до душі: програмою заходу передбачено відвідування майстер-класів, конференцій, виставки-ярмарки, дитячих ігрових зон, - розповідає Олена Дружиніна, - Унікальність нашої країни в тому, що в одному місці зустрінуться 300 малюків, які разом з батьками стануть учасниками веселих перегонів серед карапузів. На виставці-ярмарку понад 50-ти компаній представлять свої товари та послуги для всієї родини».

15 вересня на території «Фабрики Спейс» 250-300 карапузів у віці від 6 місяців до 2 років разом зі своїми мамами і татами візьмуть участь у веселих змаганнях на дистанції від 5 до 10 метрів. Турнірна таблиця змагань включає 4 вікові категорії спортсменів:

  • від 6 до 12 місяців - повзають,
  • від 6 до 12 місяців - ходять,
  • від 12 до 18 місяців - бігають,
  • від 18 до 24 місяців - бігають.

Все карапузи будуть нагороджені пам'ятними дипломами. Переможці номінації отримають цінні призи, а кожен учасник змагань - заохочувальний приз від спонсорів. Реєстрація учасників «Перегони карапузів» проводиться он-лайн за посиланням: https://goo.gl/4LQnDM

З 10 до 19 годин на фестивалі працюватимуть виставка-ярмарок товарів для всієї родини і кав'ярня, де можна випити запашну каву або чай, з'їсти бутерброд або поласувати смачними тістечками. Також тут пройде конференція, на якій батьки збагатять свої знання в області психології, бізнесу, безпеки дітей і здоров'я. А поки батьки вивчатимуть товари на ярмарку, відвідувати цікаві для них майстер-класи та лекції, діти чудово проведуть час в дитячій кімнаті площею 144 кв. м, де на них чекатиме зона футболу, мультфільми, безліч іграшок і командні ігри під наглядом досвідчених бебісіттерів.

«Під час свята відбудеться презентація першої кав'ярні-коворкінгу для мам в Харкові - Mamo.space, грант на відкриття якої був виграний у міському конкурсі інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів, який проводиться нашим Управлінням, - розповідає Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, - Ми організували конкурс з метою підтримки громадських ініціатив, покликаних створювати позитивний імідж міста, підвищувати його інвестиційну та інноваційну привабливість. Експертна рада, до складу якої входять представники депутатського корпусу Харківської міської ради, працівники Управління та представники громадськості, оцінювала проекти за 10 критеріями, серед яких: відповідність проектної заявки цілям і критеріям конкурсу, інноваційний потенціал проекту, логічна узгодженість заявки і обгрунтованість бюджетної частини, економічна ефективність, мультиплікаційний ефект проекту та ін. Проект кав'ярні-коворкіну для мам Mamo.space став одним з дев'яти переможців конкурсу і буде реалізований у Харкові до кінця поточного року».

Наприкінці дня організатори «Перегонів карапузів» проведуть розіграш призів серед усіх гостей заходу. Вхід на фестиваль вільний.

З питань співпраці в рамках проекту: 0675757515, 0675751441, e-mail: mamospaceua@gmail.com, Олена Дружиніна.

Made on
Tilda