Наші новини

Відбулося нагородження учасників осіннього сезону Kharkiv Fashion 2019

Вчора, 28 листопада 2019 року, у Великій залі Харківської міської ради відбулося нагородження учасників осіннього сезону Kharkiv Fashion 2019

Начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська вручила дипломи партнерам, дизайнерам, моделям, стилістам, волонтерам та всім тим, завдяки кому проект Kharkiv Fashion відбувся.

«Цей сезон Kharkiv Fashion був особливим, можна впевнено сказати, що разом ми творили історію. Варто відзначити, що 70% успіху будь-якого проекту, а особливо такого масштабу, як Kharkiv Fashion, залежить від команди, що створює його. Хочу висловити подяку всім, хто був причетний до цієї грандіозної події нашого міста. Сьогодні вже можна сказати, що з поставленими перед собою завданнями ми впоралися, але зупинятися на досягнутому однозначно не можна і розслаблятися часу немає. Вже зараз ми продумуємо концепцію весіннього сезону, перебуваючи в пошуку свіжих ідей та нових імен», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Нагадаємо, в рамках Kharkiv Fashion 2019 відбулася презентація дебютної колекції RIDNA Народної артистки України Ольги Сумської в колаборації з харківським брендом maKha, а також пройшли покази українських і зарубіжних дизайнерів.

Крім того, разом з класичними моделями на подіум вийшли випускники Школи моделей першого в Україні інклюзивного модельного агентства, а також моделі plus size.
Іміджеві проєкти
Made on
Tilda