Наші новини

Сьогодні пройшла бізнес-зустріч представників технологічного бізнесу

За для розвитку міста 23 березня на базі комунальної установи «Харківський муніципальний стартап-центр» було проведено бізнес зустріч представників Харківського бізнесу та освіти із представниками корпорації ZTE. Метою зустрічі було обговорення можливостей розвитку міста, зокрема за технологічним напрямком та створенням смарт середовища, та співпраці Харківських компаній із представниками міжнародного бізнесу.

Зустріч відвідали представники бізнесу, науки, міських структур, кластерної екосистеми міста, зокрема кластеру «Інжиніринг - Аавтоматизація – Машинобудування», Зайцев Віталій Єгорійович, представник з боку компанії ZTE – Драчук Андрій.

У межах заходу представники бізнес середовища міста мали можливість обговорити інновації та тенденції у сучасному інформаційно-технічному та технологічному середовищі, існуючі проекти за даними напрямками та шляхи розвитку міста і партнерство міста з інтернаціональними та українськими технологічними корпораціями.

Особлива увага на зустрічі була присвячена партнерству компаній та міста у сфері високих технологій, Інтернету речей, розумних інфраструктурних рішень, дата центрів та телекомунікаційних технологій, використанню, створенню та розвитку систем автоматизованого виробництва як на приватних підприємствах, так і у міській інфраструктурі.

Через нові карантинні обмеження подія проходила у офлайн та онлайн форматах з дотриманням карантинних вимог.

За результатами зустрічі було вирішено провести роботу з створення комплексних пропозицій стосовно впровадження інформаційно-аналітичних та технологічних систем у місті та розвитку міжгалузевого співробітництва підприємців.

Цей захід став майданчиком для комунікації представників різних галузей, та надав можливість отримати нові контакти для майбутнього партнерства, обмінятися досвідом та окреслити шляхи інноваційного розвитку технологічної та інформаційно-технічної галузей у місті Харкові.Інновації Анонси
Made on
Tilda