Наші новини

Проєктні менеджери збираються в Муніципальному стартап центрі

Сьогодні учасники курсу Open Grants Academy зібралися в Муніципальному стартап центрі для обговорення сучасних методів управління проєктами. Розглядалися європейські підходи та методики управління проєктами і продуктами, особливості оцінювання проєктів різними фондами та місіями, що реалізують діяльность в Україні. Семінар для проєктних менеджерів провів експерт ініціативи Європейського Союзу Team Europe Денис Ткачов.
В рамках семінару слухачі ділилися досвідом під час презентації власних проєктів, реалізованих в нашому регіоні. Серед представлених до обговорення ініціатив: проєкт "Жити без обмежень" від ГО "Центр культурно-просвітницьких ініціатив", який у 2020 році отримав грант від House of Europe; громадська ініціатива жителів одного з мікрорайонів міста з благоустрою житлового будинку та прибудинкової території, яка була успішно реалізована у 2021 році, у тому числі, за підтримки КП "Благоустрій". А також, розробка та впровадження в реабілітаційний процес відповідних закладів тренажеру підвісного для дітей з ДЦП, проєкт Onclinic Med Center CRM System та інші.
Наступна зустріч зі слухачами Академії відбудеться 12 серпня в КУ "Муніципальний стартап центр". Це буде тренінг-практикум зі складання бюджету проєктної заявки, який проведе засновник та керівник ХБФ "Благо" Володимир Казусь.
Нагадаємо, проєкт Open Grants Academy реалізується Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів під патронатом секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова. Участь в проєкті - за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/Uuc6tty5HFmxite9A і є безкоштовною для слухачів.


Made on
Tilda