Наші новини

Open Grants School збирає креативних харків'ян в ЄКЦ «Бейт-Дан»

II заняття Харківської міської школи соціального проектування та грантрайтингу Open Grants School відбулося 25 березня в ЄКЦ «Бейт-Дан».

Лекцію для слухачів на тему: «Вступ до управління проектами» провів Олег Кулініч - кандидат наук державного управління, доцент кафедри соціальної та гуманітарної політики ХарРІ НАДУ при Президентові України, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону». Під час заняття слухачі отримали базові знання з основної термінології, ознайомилися з видами проектів, форматом та основними складовими проектної заявки. Отримали знання з ідентифікації, оцінки та коректного формулювання проблем, на вирішення яких має бути спрямований проект, визначення цілей, завдань і результатів проекту, формулювання та аналізу його стратегії.

Під час заняття до уваги слухачів був представлений проект «Жива історія Харкова для молоді покоління Z», який став одним з переможців міського конкурсу інвестиційних проектів у 2017 році. Автори розповіли про історію його реалізації та підготували візуальну презентацію. Проект спрямований на створення пізнавальних багатомовних туристичних квест-маршрутів з використанням QR-кодів. Створення таких маршрутів дозволяє залучати дітей і молодь до вивчення історії Харкова та його сучасного вигляду. Крім того, проект покликаний стати засобом соціалізації дітей з обмеженими можливостями через залучення їх як до створення самих проектів, так і до проходження квестів.

Open Grants School - школа соціального проектування та грантрайтінгу, що складається з двох організаційних та десяти практичних занять з розвитку креативності, формування команди, стратегічного планування та успішної реалізації в рамках підготовки та написання проектних заявок на отримання фінансування від вітчизняних і зарубіжних донорів для реалізації соціальних проектів. Проект організований і реалізується Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради. Навчання в школі безкоштовне. Відбір слухачів проводився на конкурсній основі.
Made on
Tilda