Наші новини

Харків визнаний найкращим інноваційним містом в Україні

У рамках Kyiv Smart City Forum 2018 відбулося нагородження найкращих проектів українських міст.

31 жовтня у столиці відбувся Kyiv Smart City Forum 2018, одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації впровадження інноваційних рішень у містах. Його мета — привернути увагу до використання смарт-сіті технологій для розбудови міської інфраструктури, а також познайомити громадськість із кращими світовими практиками та реальними кейсами. У рамках Форуму відбулася урочиста церемонія нагородження міст-лідерів з впровадження інноваційних рішень.

Нагороди отримали найкращі міські проекти, громадські та державні ініціативи у 5-ти номінаціях:

  • Найкраще інноваційне місто – за найефективніше використання технологій для трансформації міського простору.
  • Найкраща транспортна модель міста – за найвищі стандарти у розвитку транспортної інфраструктури.
  • Найкомфортніше місто для життя – за найвищі стандарти проживання та рівень задоволеності населення.
  • Місто стартапів – за підтримку у втіленні інноваційних проектів та технологічних рішень з метою вдосконалення міського простору.
  • Екологічне та енергоефективне місто – за використання розумних технологій для захисту міської екосистеми.

Міста були запрошені подавати заявки зі своїми успішними проектами під конкретні номінації. Претенденти надсилали інформацію, де вказували про проекти міста, що були реалізовані у період з листопада 2017 до серпня 2018 року. Організаційний комітет Kyiv Smart City Forum за підтримки Асоціації міст України отримав заявки про найбільш інноваційні проекти, які були впроваджені у містах протягом року.

Номінація «Найкраще інноваційне місто»

Переможець: Харків


Місто науки та студентства – а це найцінніший людський капітал для розвитку сфери інновацій. У 2018 році у місті була реалізована низка проектів у різних сферах життєдіяльності міста: інфраструктура, електронне врядування та адміністративні послуги, екологія, тощо. Презентація інноваційних розробок за посиланням.
Інформація була взята з відкритого джерела.

Made on
Tilda