Наші новини

Гості «Food Fest Gastroman 2019» зможуть взяти участь у флешмобах і майстер-класах

Фітнеc, лазерні бої і захоплюючий квест від пейнтбольного комплексу. Це далеко не все, що чекає гостей фестивалю вуличної їжі «Food Fest Gastroman 2019», який пройде 30-31 травня і 1-2 червня в Харкові на території пляжно-розважального комплексу «Акважур" (вул. Героїв Праці, 2а).

Крім дегустації страв різних кухонь світу, учасники фестивалю зможуть взяти участь в конкурсах, зайняти себе настольними іграми, відвідати творчі майстер-класи від міжнародної студії малювання і творчої майстерні громадської організації «Асоціації багатодітних сімей «АММА», майстер-клас з пісочної анімації та багато іншого. Крім того, гості фестивалю матимуть можливість спостерігати за приготуванням різноманітних страв.

«Ми не забули про наших маленьких гостей, для яких протягом усього дня буде працювати дитяча зона, надувні горки, батут і аквагрим. Кондитерська проведе кілька майстер-класів з виготовлення карамельних солодощів для маленьких ласунів», –– зазначила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська.

За її словами, свято буде доповнено яскравою концертною програмою, а також DJ-супроводом. Крім того, на майданчиках фестивалю пройдуть майстер-класи з розпису і декорування свічок, пряників, можна буде створити свої подарункові набори з виробами з кераміки і валяної вовни.

На «Food Fest Gastroman 2019» буде працювати кінотеатр під відкритим небом, а також інтерактивний майданчик Харківського державного університету харчування і торгівлі.
Нагадаємо, в цьому році темою фестивалю вуличної їжі «Food Fest Gastroman 2019» стануть культурні та гастрономічні особливості різних країн.

Початок - о 10:00.


«Food Fest Gastroman» пройде за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
Іміджеві проєкти
Made on
Tilda