Наші новини

Apple хоче увірватися на автомобільний ринок.

Представники Apple в даний час знаходиться в Азії, щоб зустрітися з представниками Toyota і обговорити потенційне партнерство в сфері автомобілебудування.
Мета Apple — знайти надійного партнера в автомобільному секторі і спробувати запустити свій перший серійний автомобіль в 2024 році, запевняють джерела в Китаї.На жаль, подробиць поки дуже мало, і неясно, коли і де сторони зустрілися або зустрінуться. Однак, в центрі уваги, швидше за все, буде акумуляторна батарея. З самого початку проекту автомобіль Apple проектувався як повністю електричний.

Тим часом, в серпні представники Apple зустрілися з південнокорейськими SK Group і LG Electronics, і, швидше за все, в центрі уваги переговорів також були технології акумуляторів.
Інші компанії, з якими Apple зв’язалася в останні кілька місяців, включають Nissan, Magna, Hyundai та інші, але без особливого успіху.

Згідно з різними джерелами, Apple хоче почати виробництво свого електричного напівавтономного транспортного засобу в 2024 році, і в даний час компанія зосереджена на побудові необхідного ланцюжка поставок. Агентство Reuters навіть повідомило, що технологічна компанія розробляє батарею нового покоління, яка повинна стати революцією, як і оригінальний iPhone.

Але слід пам’ятати, що навіть 2024 рік може бути занадто оптимістичним для запуску автомобіля Apple, враховуючи глобальну нестачу чипів і триваючу глобальну криза в галузі охорони здоров’я.

Раніше НВ писав, що в лютому 2021 року CNBC підтвердила партнерство між Apple і Hyundai / Kia Motors. Обидві компанії тоді були близькі до завершення великої угоди, яка призведе до виробництва Apple Car.

За повідомленнями корейських ЗМІ, авто під умовною назвою Apple Car буде повністю автономним, розрахованим на роботу без водія.

Hyundai Motor підтвердила, що компанія вела переговори з Apple, але не розкрила причин. У той час ходили чутки, що Kia Motors, що належить Hyundai, допоможе Apple зробити перший Apple Car.

Так званий Apple Car, який розробляється командою Apple, орієнтовно планується запустити у виробництво в 2024 році, хоча люди, знайомі з переговорами між Apple і Hyundai-Kia підкреслювали, що Apple може зрештою вирішити стати партнером іншого автовиробника.
Made on
Tilda