Наші новини

Представників fashion-індустрії запрошують на майстер-класи від експертів

В рамках Kharkiv Fashion 2019, який пройде 11-12 жовтня на арт-заводі «Механіка», буде організована освітня майданчик Fashion Business Education.

Аудиторія заходу: представники компаній і організацій в сфері легкої промисловості, власники швейного бізнесу, представники рітейлу, дизайнери одягу, студенти профільних навчальних закладів, і всі, хто цікавиться модою.

За словами начальника Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторії Грецької-Миргородської, Kharkiv Fashion – це захід не тільки про красу і моду. «Це майданчик для розвитку і зростання легкої промисловості регіону. Тут дизайнери та інші представники легпрому не тільки можуть показати результат своєї праці, а й отримати нові знання для просування свого бренду», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

За словами виконавчого директора«Світ стрімко змінюється, постійно з'являються нові тренди і матеріали, все більше продажів переходить в онлайн, на наш ринок приходять нові закордонні бренди і наше завдання – допомогти українському, і, особливо, харківському виробнику, не тільки утримати позиції на ринку, але і постаратися перемогти в умовах жорсткої конкуренції. В рамках заходу, ми піднімаємо ці питання і створюємо можливість комунікації виробників з експертами ринку для пошуку оптимальних рішень» Kharkiv Fashion Cluster Олега Єгорова, модна індустрія з кожним роком все більше трансформується», – зазначив Олег Єгоров.

Крім того, в рамках презентації проекту «Харків – це модно», як студенти профільних навчальних закладів, так і всі бажаючі, зможуть прослухати тренінги від експертів ринку – учасників Харківського кластера легкої промисловості та дизайну. Також на заході відбудеться презентація першого спільного шоу-руму дизайнерів – учасників Кластера. Теми заходу - угоди і продажі, командна робота і підбір фахівців, створення свого бізнесу, системи розвитку і захисту бренду. Також на другий день, слухачам розкажуть про особливості створення fashion фотографій, підбору гардеробу і маркетингу в сфері fashion.

ПРОГРАМА

Нагадаємо, «Kharkiv Fashion» організований управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради з ініціативи учасників Харківського кластера легкої промисловості та дизайну і під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda