Наші новини

Слухачі Open Grants Academy продовжують навчання

Цими вихідними в Харківському муніципальному стартап центрі керівниця Східноукраїнського представництва Міжнародного фонду "Відродження" Олена Розсказова зустрілася з учасниками курсу Open Grants Academy та ознайомила їх з практичними аспектами управління проєктами: пошуком партнерів та ресурсів, особливостями співпраці з різними типами донорів, висвітлила основні помилки при створенні проєктів та розповіла, як саме їх можна уникати.
"У учасників виникали цікаві ідеї, від виготовлення обладнання для дітей з ДЦП і виготовлення екоторб з використаних банерів, до школи фінансової грамотності та проведення Ночі науки і клубу кризової психологічної допомоги. Безпосередньо на сесії домовлялись про партнерства і розмірковували над залученням ресурсів, - розповіла про проведену сесію пані Олена, - Учасники академії поділились своїми історіями факапів, та проаналізували, чому саме так сталося".
Проєкт організовано Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, долучитися до участі в якому можна за посиланням: https://forms.gle/foWjeeQT722wHDwXA
Made on
Tilda