Наші новини

Українці — серед переможців і у шорт-листі найбільшого у світі фестивалю екологічного плакату "4-й Блок"

Роботи українців харків'янина Давіда Наніашвілі та киянина Дмитра Шевченка — серед кращих на нещодавно відкритий в Харкові XI Міжнародній трієнале екологічного плакату «4-й Блок».

Дебютант Давід Наніашвілі отримав 5 із 7 голосів членів журі й став одним з 5 переможців Трієнале. А плакат Дмитра Шевченко увійшов в шорт-лист номінації «Худпром 100 / Навчитись змінювати». «4-й Блок» — найбільший у світі фестиваль такого роду. На нього дизайнери та дизайнерки з 53 країн надіслали 3000 плакатів, з яких відібрали 950 найкращих для основної експозиції.

Призи від журі в своїх номінаціях отримали роботи з Польщі, Китаю і США, гран-прі — дизайнер з Білорусі. Найкращі роботи, включно з тими, що перемогли у п’яти номінаціях, представлені в основні експозиції в Центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр». Дві третини плакатів є цифровими, що відображає загальні тенденції переходу життя у цифровий світ.

А деякі як фізичні об’єкти зайняли місце всередині та просто неба навколо «ЄрміловЦентру», що символізує намагання людей убезпечити себе й інших від зараження вірусом. До закінчення карантину виставку можна подивитися онлайн, а також відкрита частина експозиції у дворі ЦСМ «ЄрміловЦентр».
Анонси
Made on
Tilda