Наші новини

Відбулося нагородження учасників та переможців фотопроекту «Герої нашого міста» 2019 року

5 вересня у великій залі засідань Харківської міської ради відбулося вручення дипломів учасникам та нагородження переможців фотоконкурсу «Герої нашого міста 2019», приуроченого до Дня міста.

«Герої нашого міста» - проект, придуманий і реалізований харків'янами для харків'ян. Це не тільки творчий конкурс, а й важливий соціальний проект, який торкається таких проблем, як взаємоповага і працьовитість. Це особливо актуально у вихованні підростаючого покоління. Проект цінний ще тим, що в ньому брали участь не тільки професійні фотографи, але і прості жителі» – зазначила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, Вікторія Грецька-Миргородська.

«Ми хочемо подякувати всім учасникам проекту: «героям» фотографій, фотографам і глядачам. З кожним роком все більше учасників надсилає нам свої роботи і ми охоплюємо все більше людей і професій, що допомагають Харкову бути чистим, безпечним і красивим. В цьому році в конкурсі взяли участь 18 фотографів, що надіслали майже 200 робіт, 86 з яких комісія відібрала для виставки. У голосуванні взяло участь більше 700 харків'ян. Герої нашого міста гідні визнання» – Олег Єгоров, автор і організатор фотоконкурсу.

Протягом чотирьох днів харків'яни голосували за представлені на виставці конкурсні роботи учасників, таким чином, за підсумковими підрахунками були визначені переможці в двох номінаціях. Переможці були нагороджені дипломами та цінними призами.

Номінація «Подія»:

I місце - Василь Голосний
II місце - Олександр Воробйов
ІІІ місце - Ілля Пшеничний

Номінація «Людина за роботою»:

I місце - Антон Верютін
II місце - Сніжана Степанова
III місце - Єгор Явніков

Довідка: соціальний фотопроект «Герої нашого міста» організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.Анонси Іміджеві проєкти
Made on
Tilda