Наші новини

У школі моделей першого в Україні інклюзивного модельного агентства проходять навчання близько 30 учасників

У школі моделей першого в Україні інклюзивного модельного агентства проходять навчання 28 учасників. Випускники школи вийдуть на подіум осіннього сезону Kharkiv Fashion 2019, який пройде з 11 по 12 жовтня на Арт-заводі «Механіка. Інша Земля».

Як повідомила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, проект «Інклюзивна мода як засіб просування інклюзії та толерантності в місті Харкові» став переможцем міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів.

За словами віце-президента громадської організації «Креавіта» Олени Шингарьової, це перша в Україні школа, яка готує професійних моделей з інвалідністю для участі в показах і фотосесіях.

«Завданнями модельного агентства стануть підготовка професійних моделей з інвалідністю для участі в показах моди, фотосесіях і зйомках реклами, розробка та дизайн адаптивного одягу, який буде відповідати модним світовим тенденціям і буде функціональним і комфортним для людей з інвалідністю, а також ребрендіг стереотипу «інвалідності», просвітницька діяльність і створення нового типу комунікації навколо інвалідності», – зазначила Олена Шингарьова.

Вже стартували навчальні курси, які триватимуть три місяці, які включають в себе фотопозування, дефіле, акторську й ораторську майстерність, дієтологію, тренінги із самопрезентації, візажу та стилістики.

«Щорічні дні моди Kharkiv Fashion збирають в нашому місті відомих українських і зарубіжних модельєрів. Відмінною рисою став постійний блок показів, в яких приймають участь люди з інвалідністю. На даний час накопичений досвід та знання створюють можливість розвитку в Харкові інклюзивного модельного агентства, яке буде займатися професійною підготовкою моделей з інвалідністю та розробкою колекцій одягу з урахуванням потреб людей з інвалідністю. Таке агентство – перше в Україні. Інклюзивна мода стане чудовим способом соціалізації та інтеграції людей з інвалідністю», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.
Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda