Наші новини

Startup Kharkiv зафіналив свою першу навчальну програму

04.10.2020 завершився інтенсив для стартапів ReBOOTcamp від першого муніципального стартап-центру Харкова


Програма почала роботу зі стартапами 12 вересня. Для її реалізації було запрошено регіональних та міжнародних менторів. 

З більш ніж 70 заявок в програму було відібрано лише 22 учасники. Вони пройшли навчання та консультації з менторами по актуальним для технологічних бізнесів темам та мали два відбіркових етапи. Фіналісти інтенсиву ReBOOTcamp отримають можливість презентувати свої ідеї на Startup Demo Day та Startup Alley 9 та 10 жовтня. 

«ReBOOTcamp закінчився. Але це була передісторія. Насправді все тільки починається. 9 жовтня офіційне відкриття центру. Ми чекаємо на ньому випускників і півфіналістів програми, на якому у кожного буде свій стенд. Після Startup Demo Day та Startup Alley центр буде працювати в стандартному робочому режимі. Сюди можна буде приходити попрацювати як в коворкінг, або проводити тут робочі зустрічі», — зауважила Ольга Гольдiна директор першого в Україні муніципального стартап центру, експерт українського фонду стартапів.

Фіналістами програми першого муніципального стартап-центру Харкова стали п’ять команд.

  • Erudito вдосконалюють освіту для дітей за допомогою смартфону.
  • GeoTales працюють над мобільним відеогідом по місту. 
  • Sugar Monitoring System допомагатимуть людям с проблемами діабету.
  • New Age Data Compression вирішує проблему зберігання та приватності фото. 
  • Fiway працюють над створенням якісного інтернету в транспорті, в дорозі. 

Ці п’ять фіналістів будуть пітчіти перед гостями в день відкриття Startup Kharkiv, а також разом з іншими півфіналістами будуть представлені в демозоні.

«Круто, що в Харкові з'явилися такі заходи. Схоже, в Україні така платформа одна з перших. Я отримав тут дуже цінний контент, поміняв свою презентацію і вже побачив прогрес», — відгукується про програму Володимир Куц, резидент, який прийшов в програму з проєктом Fiway.

Віктор Макарічев CEO New Age Data Compression вдячний програмі і її організаторам та впевнений, що скоро кожен буде користувачем проєкту, над яким він працював в ReBOOTcamp. Він розповів, що потрапив в програму в останній момент, чому дуже радий. Ментори відповіли на дуже багато питань, які стояли перед його командою і підвищили необхідні навички.

9 жовтня проходитиме Startup Demo Day, трансляція якого відбуватиметься на Facebook-сторінці @startupkharkiv, а 10 жовтня Startup Alley Харківський щорічний ярмарок стартапів за адресою: вул. Ковальська, 1 з 10.00 до 17.00. Через карантинні обмеження реєстрація на захід обов’язкова. 

Подробиці на сайті: https://startupkharkiv.com/demo-day.Іміджеві проєкти Інновації
Made on
Tilda