Наші новини

Карта Харків'янина - як поповнити і що робити з E-ticket

«Багато мешканців Харкова, які бажають отримати чи вже отримали картку харків'янина, вже мають пільговий квиток. Після активації картки харків'янина E-ticket буде заблоковано. Ми будемо вдячні, якщо харків'яни, які отримали картки та мають на руках заблокований квиток E-ticket, змогли б здати його у будь-який зручний для них час та місце для утилізації та перероблення. Це вестибюлі станції метро, ​​водії нових автобусів», — зазначив директор КП «Харківпас» Юрій Чекарєв.

«Після того, як людина, яка має право на пільгу, – це і школяр, і студент, та інші пільгові категорії – отримає карту харків'янина, вона у неї запрацює з 1 дня наступного місяця. Це зроблено для того, щоб він своєю пільговою карткою встиг скористатися чи переніс гроші на картку харків'янина. З 1 числа наступного місяця активується картка х-карта з погляду проїзду в транспорті та E-ticket буде заблоковано для того, щоб не відбулося завоювання пільг», - уточнив Чекарєв.

Він зазначив, що перенести решту коштів з E-ticket на х-карту можна у сервісному центрі компанії, яка обслуговує E-ticket, на станції метро «Історичний музей».

Нагадаємо, що отримати картку харків'янина, що буде давати власникам знижки до 50% на продукцію партнерів можна в електронному вигляді на електронних сервісах Харкова, а також на сайті та в мобільному додатку «Мій Харків», а поповнити в будь-якому терміналі е-тікет, на якому є наліпка «Тут поповнюються Х-картки».
Made on
Tilda