Наші новини

У Харкові відбувся осінній фестиваль їжі Gastroman

22 вересня 2018 року в пляжно-розважальному комплексі «Акважур» відбувся Food Fest Gastroman Autumn. Харків'яни і гості міста поринули в атмосферу справжнього гастрономічного свята в останній теплий вікенд осені.

Особливістю цього сезону був інтерактивний майданчик Харківського державного університету харчування та торгівлі, на якому гості фестивалю могли дізнатися про можливості молекулярної кухні і продегустувати їжу, отриману із застосуванням інноваційних способів капсулювання і гранулювання. Також, відбулася презентація від мережі пивомаркетів «Тандем», на якій учасники події познайомилися з пивом з усього світу, дізналися про корисні властивості і методи виробництва напоїв.

Кульмінацією гастрономічного дійства був майстер-клас від шеф-кухаря Віталія Нужного – чемпіона України східного регіону з кулінарного мистецтва 2018.

Протягом усього дня гості відпочивали під DJ-супровід та виступи музичних колективів, насолоджувалися конкурсами та анімацією, а також смачно провели час у теплій атмосфері фестивалю.

Довідка. Food Fest Gastroman Autumn організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, спільно з Харківським державним університетом харчування та торгівлі, під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
Made on
Tilda