Наші новини

"Фреш" - фестиваль для всієї родини

Міський соціальний проект під гаслом «Фреш - свіжі емоції для всієї родини!» проходить у Харкові цієї осені.

Проект став одним з переможців міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів, який проводить Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів міської ради. Як повідомила начальник управління Вікторія Грецька-Миргородська, ініціювала фестиваль громадська організація «Майбутні генії», яка вже п'ятий рік проводить заходи, спрямовані на підтримку сімейних цінностей.

«Організатори фестивалю прагнуть сформувати позитивний імідж сучасної сім'ї, привернути увагу до унікальних особливостей і традицій, які об'єднують сім'ї. Формат фестивалю дасть харків'янам можливість обмінятися цікавим і позитивним досвідом», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

У рамках фестивалю пройде три конкурси:

«Унікальні сім'ї Харківщини», для участі у якому потрібно зняти відеоролик з розповіддю про свою сім'ю (до 90 сек.). Подати онлайн-заявку необхідно до 14 жовтня. Кращі відео визначать у два етапи: шляхом онлайн-голосування на «YouTube» і професійної оцінки журі;

«ТОП-10 сімей Харківщини» - конкурс для тих, хто готовий розповісти про унікальність своєї сім'ї і поділитися позитивним досвідом з іншими. Учасникам необхідно подати сімейні фото і есе до 6 жовтня. Переможців визначать у таких номінаціях: «Популярна родина», «Екологічна родина», «Найміцніша родина», «Спортивна родина», «Корпоративна родина», «Travel родина», «Дивовижна родина», «Творча родина», «Надзвичайна родина» і «Родина animal friendly»;

«Сімейний скарб» - конкурс малюнків, для участі у якому потрібно надіслати роботи, спрямовані на популяризацію сімейних цінностей. Виставка кращих малюнків пройде під час заключного заходи фестивалю.

Переможці конкурсів отримають подарунки від партнерів фестивалю. Участь у них - безкоштовна. Зареєструватися і дізнатися більше про умови конкурсів можна на сайті ГО "Майбутні генії".

Завершити фестиваль планують 2 листопада. Цього дня у Палаці культури Національного технічного університету «ХПІ» пройде інтерактивний захід «Грандіозний Фреш», мета якого - зібрати сім'ї на одному майданчику і провести для них розважальні та пізнавальні заходи. Для гостей організують фудкорт, фотозони, зону для спілкування з домашніми улюбленцями, проведуть сімейні конкурси, ярмарок поробок, майстер-класи для дітей і дорослих. Тоді ж оголосять переможців конкурсів.

З більш детальною інформацією про фестиваль можна ознайомитися на сторінках соцмереж - Instagram та Facebook.

Анонси Іміджеві проєкти
Made on
Tilda