Наші новини

Програма Кубка України з кулінарії «Східний регіон 2019»

12-14 серпня в Харкові, на території Arizona Beach Club відбудеться Кубок України з кулінарії «Східний регіон 2019».

Захід збере кращих кулінарів з усієї України та ближнього зарубіжжя, які протягом трьох днів будуть змагатися за «Золотий кітель». Судити учасників будуть топові шеф-кухарі та кондитери України, Білорусі та Литви.

За словами начальника Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Вікторії Грецької-Миргородської, проведення подібних заходів сприяє розвитку кулінарної індустрії, об'єднавши досвід і професіоналізм учасників у форматі змагання, а також дає можливість дізнатися про інновації в цій області та вивчити їх. Слід зазначити, що у зв'язку з розвитком ресторанного бізнесу, професії кулінарів та кондитерів стають популярнішими серед молоді, вважаючись перспективними.

Гостей заходу чекають різноманітні майстер-класи та лекції відомих кухарів і кондитерів, а також конкурси, розіграші призів та інші приємні сюрпризи.

Довідка. Кубок України з кулінарії «Східний регіон 2019» проводиться Першою Українською Асоціацією Шеф-кухарів і Кулінарною Академією Al.Cuisine        за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Іміджеві проєкти
Made on
Tilda