Наші новини

П'ятнадцять стартапів пройшли в півфінал програми Startup Kharkiv

У першому міському стартап центрі 20 вересня пройшов відбірковий півфінал навчальної програми для стартапів

Після двох тижнів з початку навчання в ReBOOTcamp команди вдосконалювали ідеї та презентації своїх проєктів, вносили допрацювання в бізнес-моделі, досліджували ринок для свого продукту і багато іншого.

У неділю 20 вересня відбувся півфінал, в рамках якого учасники знову пітчили, із вже готовими презентаціями.«Зворотній зв'язок від стартапів говорить про те, що вже на цьому етапі програма дає результати. Хтось з учасників від концепції свого проєкту на словах створив презентацію, хтось допрацював її та зробив набагато переконливішою. Учасники кажуть, що найбільше на такий результат з усіх активностей вплинула саме взаємодія з менторами», — каже Ольга Гольдiна директор першого в Україні муніципального стартап центру, експерт українського фонду стартапів.Після відбіркового півфіналу учасники та організатори ReBOOTcamp зробили перші підсумки. Частину команд було відсіяно і подальше навчання продовжить 15 стартапів.

●      JamLab
●      Agrotec
●      New Age Data Compression
●      Targer
●      Ukrainian Medical Support
●      DiM (Digital items managment)
●      ChiqChaq
●      GeoTales
●      Expertalk
●      Sugar Monitoring System
●      Clean Service
●      Fiway
●      CensAR
●      Erudito

Також учасники програми відзначили, що їм не вистачало індивідуальних консультацій. Персональні консультації було заплановано в програмі навчання, вони почнуться з третього тижня програми для стартапів, що пройшли черговий відбір.Такі програми можуть стати систематичним заходом і тривати довше. Молода спільнота стартапів, що наразі формується в Харкові, потребує підтримки та міцного ком'юніті, задачі якого частково вже зараз вирішує Муніципальний стартап центр Харкова, надаючи резиденцію і навчальні програми для стартапів.

Муніципальний стартап центр Харкова Startup Kharkiv (www.startupkharkiv.com) — перший в Україні міський проєкт підтримки стартапів. Навчальний інтенсив ReBOOTcamp, організований центром, почав свою роботу 12 вересня. Учасники програми, які успішно пройшли навчання, зможуть презентувати свої проєкти на Startup Demo Day та ярмарку стартапів Startup Alley на початку жовтня.

Інновації
Made on
Tilda